Organizator:

O nas

Standard to nie wszystko. Zespół TUP to ludzie doświadczeni, ale i szukający nowych wyzwań czy niestandardowych pomysłów. Zleceń, których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia zleceniodawcy. Profesjonalny kontakt od początku, dialog i doradztwo, a także wysoka jakość wykonania zlecenia - to czynniki, które składają się na satysfakcjonujący efekt końcowy. Dzięki wypracowanym relacjom, klienci wracają, by z pomocą zespołu Targowych Usług Promocyjnych tworzyć kolejne kampanie. Warto dołączyć do ich grona i cieszyć się efektami wspólnych działań!

Targowe Usługi Promocyjne tworzy zespół specjalistów projektujący i wdrażający rozwiązania dedykowane konkretnej marce. Począwszy od projektu aż po efekt, który docenia odbiorca.

Za naszym pośrednictwem dotrzesz do tych wszystkich, którzy odwiedzają nasze wydarzenia. A w tym jesteśmy naprawdę dobrzy. W portfolio mamy 100 marek, w tym imprezy B2B, skierowane do profesjonalistów jak i targi B2C. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się także megaeventy, konferencje i kongresy, a także koncerty. Nasze wydarzenia odwiedzają goście z całego świata. Rocznie gościmy ponad 1 000 000 osób.

Ale to nie wszystko! Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nasi Klienci mogą skorzystać także z takich form promocji jak katalog interaktywny, reklama w wydawnictwach targowych czy z reklamy ruchomej (hostessy, pojazdy).

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

TARGOWE USŁUGI PROMOCYJNE
Phone