Organizator:

Targi Meble - tak promowali się wystawcy

Podziel się

Największe międzynarodowe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyły się w Poznaniu od 25 do 28 lutego 2020 r. przyciągnęły tysiące kupców meblowych z 69 krajów! Zobacz, jak wystawcy przyciągali uwagę zwiedzających.

Główną siłą targów Meble Polska są zwiedzający, którzy przyjeżdżają do Poznania co roku z całego niemal świata. w tym roku pojawili się w Poznaniu przedstawiciele największych grup zakupowych i sieci salonów meblowych z Europy oraz wielu hurtowych dystrybutorów mebli z innych kontynentów. Tradycyjnie wśród zagranicznych zwiedzających najwięcej było kupców z Niemiec (12,5 proc.). Bardzo liczne grupy handlowców przyjechały także z Ukrainy, Czech, Litwy, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Rosji, Francji i Białorusi. Reprezentacje niektórych firm liczyły nawet kilkadziesiąt osób. Łącznie targi przez 4 dni zwiedziło niemal 22 tysiące zwiedzających. 

Nic więc dziwnego, że wystawcy chcieli wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć uwagę targowych gości. Skorzystanie z Targowych Usług Promocyjnych okazało się strzałem w dziesiątkę. Zarówno wewnątrz pawilonów, jak i na zewnątrz eksponowane były różnego rodzaju konstrukcje.