Organizator:

Nowa forma reklamy TUP: e-logo na interaktywnej mapce targów

Podziel się

Zapraszamy do korzystania z nowej usługi - zamieszczenia Państwa e-logo na interaktywnej mapce targów, która będzie wyświetlana zarówno na stronie internetowej wydarzenia, jak i na urządzeniach multimedialnych zlokalizowanych na terenie targów.

W okresie przedtargowym oraz w dniach wydarzenia, strony internetowe cieszą się wzrastającą popularnością. Liczniki odwiedzin unikalnych użytkowników oraz wyświetlenia poszczególnych zakładek, przy największych imprezach, zdobywając setki tysięcy odbiorców.

Do wyboru naszym klientom oddajemy dwie propozycje:

Logo pod opcją wyszukiwania

E-LOGO GOLD pod paskiem wyszukiwania – tylko 4 zablokowane miejsca na stale widoczne logotypy. Po kliknięciu na logo pojawia się podlinkowana mapka danego pawilonu z dokładnie zaznaczonym stoiskiem zamawiającego oraz informacje o firmie, galeria zamieszczonych zdjęć oraz filmów, logotyp, dane adresowe, przekierowanie na stronę www.

 


Logo pod mapkami

E-LOGO PLATINUM pod planem pawilonów. Logotypy uszeregowane w kolejności alfabetycznej pokazują się na stałe pod każdą mapką, planem pawilonu. Po kliknięciu na logo pojawia się podlinkowana mapka danego pawilonu z dokładnie zaznaczonym stoiskiem zamawiającego oraz informacje o firmie, galeria zamieszczonych zdjęć oraz filmów, logotyp, dane adresowe, przekierowanie na stronę www.

E–LOGO GOLD oraz E–LOGO PLATINUM WYŚWIETLA SIĘ OD MOMENTU UMIESZCZENIA NA STRONIE DO CO NAJMNIEJ 3 MIESIĘCY PO ZAKOŃCZENIU TARGÓW

 

Zainteresowany usługą? Skontaktuj się z nami

Małgorzata Barczak
MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW